Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Netflix’te

0
259

Vizyona girmesinden on gün sonra iki milyondan fazla bilet kesen Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, ani bir kararla Netflix’te yayına girdi.

1 Şubat tarihinde sinemalarda seyircisiyle buluşan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, vizyona girmesinin öncesinde oldukça tartışmalı bir süreç geçirmişti. Sinema salonlarıyla ilgili yaşanan hadiselerin neticesinde film ertelenerek de olsa vizyona girmesinin ardından, oldukça ilgiyle karşılanarak on günlük bir süreç içerisinde iki milyondan fazla bilet kesmeyi başarmıştı.

Hiç beklenmedik bir şekilde dün akşam Netflix platformunda yayına giren Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, kafaları karıştırmayı başardı. Henüz sinemalarda gösterime devam ettiği bir süreçte neden Netflix’te yayına girdiğine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Filmi henüz izlememiş seyirciler için sevindirici bir haber niteliğini taşısa da sinemaya giden izleyicilerin bazılarında tepkiye neden olmuş durumda.

Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı’nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimler yer alıyor.

ŞIROVE BIKE

Ji kerema xwe re şîrove bike!
Ji kerema xwe navê xwe binivîse